FAQ

Jak się zarejestrować?

Rejestracja klienta odbędzie się zawsze po złożeniu pierwszego zamówienia, a mianowicie poprzez podanie adresu email (który będzie jednocześnie loginem) i hasła.

Jak mogę zapłacić za materiały do pracy?

Za zamówienie można zapłacić wykonując przelew bankowy (tradycyjny lub elektroniczny), ewentualnie wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto. Płatność dokonywana jest po zatwierdzeniu ceny i specyfikacji zlecenia lub po wysłaniu próbki. U krótkich tekstów płatność odbywa się z góry bez wysyłania próbki.

Jak się płaci za materiały np. do absolwenckiej pracy?

W przypadku dłuższych tekstów, takich jak materiały do pracy absolwenckiej, należy uiścić zaliczkę w wysokości 40 %  ceny końcowej. Reszta pieniędzy jest wysyłana po przesłaniu pierwszej części materiału, następnie przesyłane są kolejne części tekstu aż do wersji końcowej, aby klient mógł przesyłać ewentualne uwagi.

Kiedy dowiem się jaka jest cena za zlecenie?

Cenę możecie Państwo łatwo policzyć na podstawie naszego cennika. Przygotowaliśmy różne bonusy, nie bójcie się poprosić o zniżkę. Jeśli zamówienie jest niestandardowe to o cenie będą Państwo informowani przy przesłaniu próbki lub od razu przy potwierdzeniu zlecenia.

Czy jest zapewnione bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych?

Oczywiście, Państwa dane osobowe podane w zamówieniu są chronione prawem i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Kto opracowywuje materiały?

Materiały są przygotowywane przede wszystkim przez osoby z wyższym wykształceniem, w naszym zespole jest ponad 250 pracowników.

Nie chodzi o prace ściągnięte z internetu, jak to wygląda z plagiatami?

Nasze materiały to tylko i wyłącznie oryginalne teksty, opracowane na miarę według Państwa wymagań, których nie da się ściągnąć z internetu a ponadto są sprawdzane przez naszego pracownika i system plagiat.pl.

Można reklamować materiały?

Tak, ale tylko w sytuacji, gdy reklamacja dotyczy niedotrzymania wymagań podanych w zamówieniu. Reklamację można składać do 5 dni. Materiał będzie opracowany lub uzupełniony według Państwa uwag.

Jak szybko opracujecie Państwo materiały do pracy?

Zależy to zawsze od konkretnego zlecenia i od tego jak jest czasochłonne. Ogólnie umiemy wykonać zamówienie max 10 stron do 7 dni, obszerniejsze materiały do 3-4 tygodni. Macie Państwo możliwość wykorzystać ekspresowe opracowanie do 72, 48 lub 24 godzin. Ceny za ekspresowe opracowanie znajdują się w cenniku.

Co to jest "próbka"?

Dzięki próbce mają Państwo wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać końcowy efekt i co będzie zawierać. W większości przypadków chodzi o osnowę i kilka zdań lub akapitów. Im dłuższy materiał, tym dłuższa próbka. Próbkę wysyłamy tylko do zleceń, które mają zawierać 5 stron i więcej.

Jak materiał będzie wysłany?

Gotowe zlecenie wysyłamy tylko emailem na adres podany w zamówieniu.

Mogę sprawdzać stan zamówienia?

Tak, stan zamówienia najszybciej sprawdzą Państwo bezpośrednio na stronie www.referatykvalitne.cz, po zalogowaniu się będzie widoczna sekcja: śledzenie statusu zamówienia lub w naszym dziale obsługi klienta pod numerem 420 608 449 300.